Bruģēšana

No ieceres līdz realizācijai

Bruģēšana ir viens no populārākajiem seguma veidiem ceļu, ietvju, piebraucamo ceļu, stāvvietu, atpūtas zonu, pagalmu, dārza celiņu u.c. izbūvē.
Bruģa priekšrocība salīdzinājumā ar citiem segumiem ir plašā formas, krāsas un veidu izvēle. Bruģa ieklāšana ir samērā ātrs process, bruģis ir viegli kopjams, tas labi iederas apkārtējā vidē un ir tai draudzīgs. Mēs sadarbojamies ar daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājiem (DzīKS, DzīB, SIA u c.) kooperatīvajām sabiedrībām, namu apsaimniekotājiem, juridiskām personām, privātpersonām, pašvaldībām u c. Veicam pagalmu bruģēšanu, iekšpagalmu bruģēšanu, ietvju bruģēšanu, autostāvietu bruģēšanu, laukumu bruģēšanu, ielu bruģēšanu un industriālo teritoriju bruģēšanu.

SIA “D Būve” bruģēšanas darbos izmanto bruģa ieklājēju, kas mums dod iespēju samazināt darbu izpildes termiņus un samazināt izmaksas.

Bruģa ieklājēju izmanto bruģa klājumos kuru apjoms pārsniedz 300m2 un seguma konfigurācija ļauj tehniku izmantot efektīvi

  • rūpnieciskas, industriālas teritorijas;
  • autostāvvietas;
  • ielas;
  • iekšpagalmi;
  • ietves;
  • privātas teritorijas ar bruģējamo platību virs 300m2

Mūsu klientu ieguvumi

Līdz 500m2 dienā

Bruģa ieklāšana līdz 500m2 dienā, kas ir 3 reižu ātrāk, kā to darot ar rokām;

Ieklāšana 2x ātrāk

Uzņēmuma mērķis ir sniegt kvalitatīvus būvniecības pakalpojumus. Mūsu komanda spēj realizēt jebkuras sarežģītības projektus. Mūsu darbinieki ir ar ilggadēju pieredzi un nepārtraukti tiek celta to kvalifikācija.

Nepārtraukta attīstība

Uzņēmums savu darbību uzsāka kā bruģēšanas pakalpojumu sniedzējs, pakāpeniski papildinājām savas darbības jomas. Uzsākām darbību ceļu būves, rekonstrukcijas un remontu jomā. 2014. gadā uzsākām ārējās, iekšējās ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu montāžas darbus.

Citi pakalpojumi

Bruģa seguma kopšana un remonts

Bruģa seguma labošanu (bruģakmeņu un apmaļu nomaiņu, izlīdzinošo blietēšanu un iesēdumu labošanu). Pakalpojumā iekļauta bruģa demontāža, pamatnes labošana, apmalīšu nostiprināšana, bruģakmeņu tīrīšana un bruģa ieklāšana atpakaļ savā vietā.

Bruģa ornamentu izveide

Mūsu speciālisti veic jebkuras sarežģītības ornamentu izveidi bruģa segumā. Esam realizējuši vairākus ornamentu variantus, tādus kā: kompass, auseklis un citus. Apskatieties mūsu bruģa ornamenta realizētos projektus mūsu galerijā

apzalumosana-labiekartosana-sia-dbuve

Apzaļumošana un labiekārtošana

Veicam apzaļumošanu, teritorijas labiekārtošanu, drenāžu izbūvi, zemes līmeņa pacelšanu, zemes līmeņa pazemināšanu, grunts ieviešanu, grunts izvešanu, dīķu rakšanu, zālāju ierīkošanu, pastiprināto zālāju ierīkošanu, apstādījumu ierīkošanu.

Shopping Cart

MATERIĀLA PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA!